לידים להשקעות ונדל"ן

לידים שבאים להשקיע

מייצרים לכם לידים להשקעות ונדל"ן בדגש על האיכות!
הרשמו עכשיו בטופס למטה ונחזור אליכם עם הצעת מחיר בהקדם

מחירי הלידים שלנו

המחירים המופיעים במחירון רלוונטיים לקהל ישראלי/דובר עברית בלבד
עלויות ללידים בינלאומיים ניתן לקבל מאיתנו באופן אישי לאחר הרשמה לקבלת שיחה עם נציג

לידים להשקעות קטנות

אנו מתמחים בייצור לידים להשקעות קטנות עד 100,000 ש"ח השקעה במגוון שיטות למשיכת לידים רלוונטיים להשקעות אלטרנטיביות בעלי הון התחלתי של עד 100,000 ש"ח שמעוניינים להשקיע

לידים להשקעות בשוק ההון

כמובן השקעה במניות. יכול להתאים לבתי השקעות שרוצים לקוחות שישקיעו אצלם בכל מיני מסלולים. אנו הכתובת לספק לידים חמים שרק מחפשים להכנס לשוק ההון בכל דרך אפשרית

לידים נדל"ן מסחרי

משקיעים פוטנציאליים באיכות הגבוהה ביותר המסופקים ליזם או לקבלן בודדים. מדובר במשקיעים אשר הביאו עניין בנכסים ספציפיים למטרות עסקיות כמו מחסנים לוגיסטיים, מפעלים, בנייני משרדים וקניונים.

לידים להשקעות נדל״ן בחו״ל

משקיעים פוטנציאליים שמתעניינים בהשקעות בנכסים הנמצאים בארצות זרות. מדובר במשקיעים פרטיים ו-או חברות המעוניינים באופן פעיל למצוא ולנצל הזדמנויות השקעה בחו”ל. 

לידים לעורך דין מקרקעין

אנו מתמחים בייצור לידים לעורכי דין בתחום המקרקעין לעסקאות נדל"ן קטנות וגדולות ומספקים לידים חמים ורלוונטיים ממגוון מקורות כגון שיווק בסושיאל/כתבות תוכן ממומנות/שיווק בגוגל ועוד

לידים להשקעות בקריפטו

לידים שמעוניינים להשקיע בתחום הקריפטו (כולל אתרי HYIP והימורים) חמים ורלוונטיים שמחפשים מינוף משמעותי להון בארנק שלהם שרק מחכה להיות מושקע אצלכם בעזרת השיווק פורץ הדרך שלנו

לידים לפרויקטים בבנייה

לידים ברמת איכות גבוהה זו חובה בתחום התחרותי הזה. לשם כך, אנו מבצעים מחקר מעמיק על הפרויקט המדובר, מתמקדים בנקודות החוזקה של היזם ו/או הקבלן ומבליטים את היתרונות למשקיע.

קרקעות חקלאיות עם ייעוד למגורים

כדי ליצור לידים באמת איכותיים בנישה הזו נצטרך לצלול לפרטים הקטנים כמו בדיקת תוכנית המתאר, איכות הקרקע ורישום נסח הטאבו. כמו כן, נוודא כי השטח המדובר נמצא בבעלות פרטית ולא בידי המדינה. 

כן! חד משמעית! הלידים שלך נוצרים מקמפיין ייעודי לעסק שלך בזמן אמת לאחר אפיון מקיף ויצירת משפך שיווקי והם שלך ורק שלך ולא עוברים לצד ג בשום שלב.

את הלידים אנחנו מייצרים בעזרת קמפיין ייעודי לעסק שלך בזמן אמת לאחר אפיון מקיף ויצירת משפך שיווקי, מקורות הפרסום שלנו משתנים בין עסק לעסק והם פייסבוק/גוגל/אאוטבריין/יוטיוב/טיקטוק ועוד..

כן! במידה ושילמת על כמות לידים מסויימת ולא קיבלת את התמורה שעליה שילמת אנו נספק החזר כספי על היתרה של הלידים שלא סופקה

כדי לעמוד את עלות הליד אנו צריכים לעשות אפיון של העסק ולבנות קמפיין שיווקי לבדיקה, עם זאת, הסר דאגה מליבך, אנו מומחים בצמצום עלויות תוך שיפור איכות הליד

אנו צוות של מומחים עם ניסיון רחב שנים במסגרת העבודה שלנו סיפקנו כבר מאות אלפי לידים לאלפי בעלי עסקים בארץ ובעולם

קצר ולעניין

מזה ליד חם?

מכירים את הלידים האלה שעולים על הקו והשיחה איתם זורמת והם יודעים בדיוק על מה מדובר ופשוט צריכים דחיפה קטנה אחרונה לקראת הסגירה של העסקה? 

כמה זה נדיר בעסק שלכם וכמה זמן אתם מבזבזים על לידים קרים שמכחישים פניה או שלא מבינים עניין או שפשוט לא סומכים עליכם ועל מה שיש לכם להציע? 

הליד המושלם זה הליד שאנחנו מספקים, הלקוח שמגיע כבר מוכן ורק צריך פוש אחרון, האחד שלא יבזבז לכם את הזמן ויהיה שווי ערך בעסק שלכם שנים קדימה

לידים כל אחד יכול להביא
אבל המומחיות שלנו היא לידים איכותיים באמת!

מביאים לך את הליד המושלם

כזה שמשקיע

צוות המומחים שלנו מתמחה ביצירת לידים חמים רותחים לתחום ההשקעות והנדל"ן שמגיעים לקו או לדף המכירה שלך במטרה להשקיע ולא לבזבז זמן, תחום הנדל”ן מאופיין בתחרות רבה מאוד ואיכות הלידים זהו מדד קריטי לאחוזי הסגירות.